DKP Design s.r.o. - kuchyňské linky, vestavěné skříně, atypický nábytek
Jsme český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a atypického nábytku na míru. V současné době se zvyšují požadavky na optimální využití prostoru, funkčnost zařízení a vybavení. Není opomíjena ani útulnost. Kuchyň je velmi často spojována s jídelnou nebo obývacím pokojem. Jedná se tedy o neoddělitelné pojmy – optimální využití prostoru, funkčnost a estetičnost.Vestavné skříně umožňují praktické a maximální využití prostoru. Jsme připraveni navrhnout, vyrobit, dovézt a na místě provést montáž vestavné skříně pro maximální využití prostoru s tou nejvyšší možnou funkčností. Pro celkovou využitelnost prostoru můžeme nabídnout výrobu atypického nábytku - oddělovacích stěn, obývacích stěn a jiného i náročnějšího atypického nábytku.
 
 
 

Brandt – značka všech generací

V roce 2009 francouzské domácnosti zvolily Brandt již po šesté za sebou za nejdůvěryhodnější značku v oblasti elektrospotřebičů. Toto ocenění není náhodné, je odměnou za desítky let průzkumu a vývoje, aktivního naslouchání požadavkům zákazníků a precizní znalosti jejich zvyklostí. Díky tomu Bradnt vždy navrhuje a vyrábí spotřebiče výkonné, robustní, snadné v použití. Brandt je prekursorem mnoha technologií a inovací, které adoptovala dnes většina výrobců. Mezi nejznámější inovace Brandt patří: indukční varné desky, pyrolytické samočisticí trouby s chladnými dvířky, přihrádka s nulovou zónou 0-3°C, automatické odvažování u praček, a další.

Spotřebiče Brandt – vyvinuté a vyrobené ve Francii

Umístění vývojových center Brandtu je značnou výhodou. 5 výrobních závodů ve Francii ( Lyon, Orléans, Vendôme, La Roche sur Yon at Aizenay), poskytuje moderní zázemí pro výrobu produktů Brandt. Průzkum a vývoj jsou nejdůležitějšími aspekty značky pro zajištění spokojenosti svých klientů. Inovace jsou základním kamenem politiky rozvoje, proto Brandt poskytuje spotřebiče s promyšleným designem, vybavené relevantními a dostupnými technologiemi.

Silné technologické know-how

Technické a technologické inovace doprovázené silným know-how přispívají k rozvoji produktů a vytváření image značky. Brandt je neustále leaderem v inovacích a vývoji nových technologií.

Kvalita

Úzká spolupráce marketingového a výrobníko managementu zajišťuje dodržování standardizovaných výrobních procesů napříč všemi závody: při výrobě spotřebičů pro vaření v Orléans a Vendôme, praček v Lyonu, myček a mikrovlnných trub v , La Roche-sur- Yon /Aizenay. Zajištění kvality na vysoké úrovni zahrnuje všechny etapy výrobního procesu (od specifikace, nákupu, kontrolu kvality, výrobu), což přispívá ke snížení nutnosti servisních zásahů.

 
 
 

© 2010 DKP Design s.r.o., realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODElina (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem DKP Design s.r.o., jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.

V případě potřeby se na nás obraťte prostřednictvím emailu: [email protected] nebo telefonu: +420 605 173 709, +420 604 335 967

Podmínky ochrany osobních údajů