DKP Design s.r.o. - kuchyňské linky, vestavěné skříně, atypický nábytek
Jsme český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a atypického nábytku na míru. V současné době se zvyšují požadavky na optimální využití prostoru, funkčnost zařízení a vybavení. Není opomíjena ani útulnost. Kuchyň je velmi často spojována s jídelnou nebo obývacím pokojem. Jedná se tedy o neoddělitelné pojmy – optimální využití prostoru, funkčnost a estetičnost.Vestavné skříně umožňují praktické a maximální využití prostoru. Jsme připraveni navrhnout, vyrobit, dovézt a na místě provést montáž vestavné skříně pro maximální využití prostoru s tou nejvyšší možnou funkčností. Pro celkovou využitelnost prostoru můžeme nabídnout výrobu atypického nábytku - oddělovacích stěn, obývacích stěn a jiného i náročnějšího atypického nábytku.
 
 
 

Společnost

Electrolux patří mezi přední světové společnosti v oboru domácích spotřebičů a spotřebičů k profesionálnímu použití a každý rok prodá více než 40 milionů výrobků zákazníkům ve 150 zemích světa. Zaměřujeme se na důkladně promyšlené inovace výrobků, založené na hlubokém pochopení spotřebitele, jejichž cílem je vyhovět skutečným požadavkům běžných spotřebitelů i profesionálů. Mezi naše výrobky patří chladničky, myčky, pračky, vysavače a sporáky a trouby prodávané pod uznávanými značkami jako Electrolux, AEG-Electrolux, Zanussi, Eureka a Frigidaire. V roce 2008 dosáhla společnost Electrolux tržeb ve výšce 105 miliard SEK a zaměstnávala 55 000 lidí.

Inovátor promyšleného designu

Veškerý náš design i vývoj produktu je založen na principu promyšleného designu. Jde o holistický přístup, zakořeněný v tradici skandinávského designu, ve kterém je cílem rozvoj a aplikace spotřebitelského pohledu do všech aspektů zkušenosti se značkou. Zahrnuje funkčnost, užitné vlastnosti, snadnou obsluhu "touch and feel", vizuální stránku a celkovou uživatelskou zkušenost z hlediska všech fází života spotřebiče, od okamžiku, kdy o něj uživatel projeví zájem, přes koupi, instalaci, používání a případnou likvidaci. Úkolem designu je působit na emoce a přání uživatele, ale musí také zajistit naplnění emočních a uživatelských očekávání spotřebitele prostřednictvím racionálních a funkčních aspektů uživatelské zkušenosti.

 
 
 

© 2010 DKP Design s.r.o., realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODElina (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem DKP Design s.r.o., jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.

V případě potřeby se na nás obraťte prostřednictvím emailu: [email protected] nebo telefonu: +420 605 173 709, +420 604 335 967

Podmínky ochrany osobních údajů