DKP Design s.r.o. - kuchyňské linky, vestavěné skříně, atypický nábytek
Jsme český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a atypického nábytku na míru. V současné době se zvyšují požadavky na optimální využití prostoru, funkčnost zařízení a vybavení. Není opomíjena ani útulnost. Kuchyň je velmi často spojována s jídelnou nebo obývacím pokojem. Jedná se tedy o neoddělitelné pojmy – optimální využití prostoru, funkčnost a estetičnost.Vestavné skříně umožňují praktické a maximální využití prostoru. Jsme připraveni navrhnout, vyrobit, dovézt a na místě provést montáž vestavné skříně pro maximální využití prostoru s tou nejvyšší možnou funkčností. Pro celkovou využitelnost prostoru můžeme nabídnout výrobu atypického nábytku - oddělovacích stěn, obývacích stěn a jiného i náročnějšího atypického nábytku.
 
 
 

V současné době se zvyšují požadavky na optimální využití prostoru, funkčnost zařízení a vybavení. Není opomíjena ani útulnost, kuchyň je velmi často spojována s jídelnou nebo obývacím pokojem. Jedná se tedy o neoddělitelné pojmy – optimální využití prostoru, funkčnost a estetičnost.

Jsme připraveni nabídnout vám optimální řešení vašeho požadavku i pro netypický rozměr místnosti.

Nabízíme zakázku tzv. na klíč : navrhneme, vyrobíme, dovezeme, smontujeme, elektrospotřebiče zapojíme.

Při návrhu kuchyně, doporučíme i nejvhodnější materiál. Záleží však na vás, jak se rozhodnete. Nechceme vás obtěžovat odbornými názvy materiálu v této nabídce. Ve stručnosti uvádíme, že v základě jde o výrobu od laminátu po masiv. Tak tomu je i s doplňujícími prvky, kterých je nepřeberné množství, rovněž tak odstínů vybraného materiálu, atd. Tyto informace jsou pak již uváděny při kontaktní návštěvě.

Pokud vás naše nabídka zaujala, vyplňte prosím kontaktní formulář. Náš pracovník vás v nejbližší možné době zkontaktuje a domluví si s vámi informativní schůzku.

Přeposlat kamarádovi

Vyplněné údaje se nikam neukládají a údaje z formuláře jsou zaslány výhradně na e-mail, který uživatel vyplní.

 
 
 
 

© 2010 DKP Design s.r.o., realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODElina (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem DKP Design s.r.o., jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.

V případě potřeby se na nás obraťte prostřednictvím emailu: [email protected] nebo telefonu: +420 605 173 709, +420 604 335 967

Podmínky ochrany osobních údajů