DKP Design s.r.o. - kuchyňské linky, vestavěné skříně, atypický nábytek
Jsme český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a atypického nábytku na míru. V současné době se zvyšují požadavky na optimální využití prostoru, funkčnost zařízení a vybavení. Není opomíjena ani útulnost. Kuchyň je velmi často spojována s jídelnou nebo obývacím pokojem. Jedná se tedy o neoddělitelné pojmy – optimální využití prostoru, funkčnost a estetičnost.Vestavné skříně umožňují praktické a maximální využití prostoru. Jsme připraveni navrhnout, vyrobit, dovézt a na místě provést montáž vestavné skříně pro maximální využití prostoru s tou nejvyšší možnou funkčností. Pro celkovou využitelnost prostoru můžeme nabídnout výrobu atypického nábytku - oddělovacích stěn, obývacích stěn a jiného i náročnějšího atypického nábytku.
 
 
 

Funkčnost kuchyně je podmíněna i správným výběrem elektrospotřebičů. Ideální je jejich výběr současně s návrhem kuchyně. Proto chceme našim zákazníkům doporučit z široké nabídky ty, které by jejich potřebám nejlépe vyhovovaly. Budeme se řídit vašim výběrem. Na dnešním trhu je velmi mnoho typů jednotlivých výrobků od myček, ledniček, varných jednotek až po mikrovlnné trouby nebo i pračky, kteří si někteří zákazníci přejí zabudovat do kuchyně. Jsme tu pro vás i v tomto směru – vyřešit interiér kompletně.

Je asi zbytečné v těchto stránkách uvádět jednotlivé druhy elektrospotřebičů od různých výrobců a uvádět jejich parametry, přednosti a zápory. To vše by mělo být součástí návrhu konkrétního řešení požadavku jednotlivých zákazníků.

 
 
 

© 2010 DKP Design s.r.o., realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODElina (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem DKP Design s.r.o., jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.

V případě potřeby se na nás obraťte prostřednictvím emailu: [email protected] nebo telefonu: +420 605 173 709, +420 604 335 967

Podmínky ochrany osobních údajů