DKP Design s.r.o. - kuchyňské linky, vestavěné skříně, atypický nábytek
Jsme český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a atypického nábytku na míru. V současné době se zvyšují požadavky na optimální využití prostoru, funkčnost zařízení a vybavení. Není opomíjena ani útulnost. Kuchyň je velmi často spojována s jídelnou nebo obývacím pokojem. Jedná se tedy o neoddělitelné pojmy – optimální využití prostoru, funkčnost a estetičnost.Vestavné skříně umožňují praktické a maximální využití prostoru. Jsme připraveni navrhnout, vyrobit, dovézt a na místě provést montáž vestavné skříně pro maximální využití prostoru s tou nejvyšší možnou funkčností. Pro celkovou využitelnost prostoru můžeme nabídnout výrobu atypického nábytku - oddělovacích stěn, obývacích stěn a jiného i náročnějšího atypického nábytku.
 
 
 

Co bylo na počátku...?

Od samého začátku, přesně řečeno od roku 1916, jsme se snažili přijít s nápady, jak Vám usnadnit život.

Tak na příklad náš první úspěšný produkt. Byl vytvořen zakladatelem naší společnosti, Antoniem Zanussim. V roce 1920 zkonstruoval první sporák na dřevo s litinovou plotýnkou. Možná ho k tomu inspirovalo jeho rodiště, oblast severovýchodní Itálie. Stalo se, že tento revoluční sporák pomohl ohřívat všechny pizzy, co si na nich tolik lidí pochutnalo.

Co bylo dál...?

Naše koncepce přinášela úspěchy. Za dobu pouhých 30 let jsme se z 10 zaměstnanců rozrostli na 300.

A nepřestali jsme usilovat o to, abychom Vám usnadnili tu spoustu drobných úkolů, které Vás denně čekají. Proto jsme založili Centrum Zanussi. Jeho cílem je spojovat inovace, technologie a design.

Dalšího prvenství jsme dosáhli v roce 1951, kdy jsme přišli s prvním plynovým sporákem v Evropě. Díky kratší době pečení a více možnostem vaření jsme si mohli dovolit proniknout do kuchyně doopravdy.

Co teď...?

V 80. letech jsme se spojili s rodinou Electrolux a nabízeli jsme další nové výrobky, které Vám usnadňují život každým dnem.

Například pračky Jetsystem, které Vaše prádlo dokonale osprchují. Automaticky přizpůsobí objem vody a potřebné energie podle množství prádla.

Nikdy se nespokojíme svým posledním inovativním výrobkem a vždy tvrdě pracujeme na nových způsobech, jak zlepšit Váš životní styl, abyste se v životě mohli věnovat opravdu důležitým věcem.

 
 
 

© 2010 DKP Design s.r.o., realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODElina (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem DKP Design s.r.o., jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.

V případě potřeby se na nás obraťte prostřednictvím emailu: [email protected] nebo telefonu: +420 605 173 709, +420 604 335 967

Podmínky ochrany osobních údajů