DKP Design s.r.o. - kuchyňské linky, vestavěné skříně, atypický nábytek
Jsme český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a atypického nábytku na míru. V současné době se zvyšují požadavky na optimální využití prostoru, funkčnost zařízení a vybavení. Není opomíjena ani útulnost. Kuchyň je velmi často spojována s jídelnou nebo obývacím pokojem. Jedná se tedy o neoddělitelné pojmy – optimální využití prostoru, funkčnost a estetičnost.Vestavné skříně umožňují praktické a maximální využití prostoru. Jsme připraveni navrhnout, vyrobit, dovézt a na místě provést montáž vestavné skříně pro maximální využití prostoru s tou nejvyšší možnou funkčností. Pro celkovou využitelnost prostoru můžeme nabídnout výrobu atypického nábytku - oddělovacích stěn, obývacích stěn a jiného i náročnějšího atypického nábytku.
 
 
 

Pro využitelnost prostoru, kdekoliv v bytě, je zapotřebí i odkládacích stěn, stolků, nejrůznějších poliček, regálů, oddělovacích stěn, botníků, obývacích stěn, předsíňových sestav a jiného i náročnějšího atypického nábytku. Ve vašem domě či bytě výměna dveří za posuvné až po zřízení či zařízení šatny dle vašich představ. Prostě vše, co by vám vyhovovalo lépe než stávající řešení. I v těchto případech jsme tu pro vás.

Tak, jako v nabídce kuchyní či vestavěných skříní nabízíme:

  • návrh ve spolupráci s vámi, výrobu, dovoz, montáž
  • široký výběr materiálu
  • široké spektrum odstínů
  • prostě splnění vašeho přání

Pokud vás naše nabídka zaujala, vyplňte prosím kontaktní formulář. Náš pracovník vás v nejbližší možné době zkontaktuje a domluví si s vámi informativní schůzku.

Přeposlat kamarádovi

Vyplněné údaje se nikam neukládají a údaje z formuláře jsou zaslány výhradně na e-mail, který uživatel vyplní.

 
 
 
 

© 2010 DKP Design s.r.o., realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODElina (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem DKP Design s.r.o., jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.

V případě potřeby se na nás obraťte prostřednictvím emailu: [email protected] nebo telefonu: +420 605 173 709, +420 604 335 967

Podmínky ochrany osobních údajů