DKP Design s.r.o. - kuchyňské linky, vestavěné skříně, atypický nábytek
Jsme český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a atypického nábytku na míru. V současné době se zvyšují požadavky na optimální využití prostoru, funkčnost zařízení a vybavení. Není opomíjena ani útulnost. Kuchyň je velmi často spojována s jídelnou nebo obývacím pokojem. Jedná se tedy o neoddělitelné pojmy – optimální využití prostoru, funkčnost a estetičnost.Vestavné skříně umožňují praktické a maximální využití prostoru. Jsme připraveni navrhnout, vyrobit, dovézt a na místě provést montáž vestavné skříně pro maximální využití prostoru s tou nejvyšší možnou funkčností. Pro celkovou využitelnost prostoru můžeme nabídnout výrobu atypického nábytku - oddělovacích stěn, obývacích stěn a jiného i náročnějšího atypického nábytku.
 
 
 

Hledáte praktické a maximální využití prostoru? Pak jsme připraveni navrhnout, vyrobit, dovézt a na místě smontovat vestavěnou skříň pro maximální využití prostoru s tou nejvyšší možnou funkčností.

Výhody:

  • přizpůsobení se jakémukoli prostoru – výklenky, rohy, zkosené stropy apod., výšce, hloubce, šířce
  • vnitřní vybavení podle požadavku – závěsné tyče, police, zásuvky, nejrůznější úchyty apod.
  • široká možnost výběru vnitřní výplně dveří – lamino, ratan, sko, zrcadlo - výplně lze kombinovat
  • široká možnost výběru otvírání dveří – klasické, posuvné – vnitřní i vnější, výklopné
  • velký výběr povrchových úprav

Pokud vás naše nabídka zaujala, vyplňte prosím kontaktní formulář. Náš pracovník vás v nejbližší možné době zkontaktuje a domluví si s vámi informativní schůzku.

Přeposlat kamarádovi

Vyplněné údaje se nikam neukládají a údaje z formuláře jsou zaslány výhradně na e-mail, který uživatel vyplní.

 
 
 
 

© 2010 DKP Design s.r.o., realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODElina (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem DKP Design s.r.o., jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.

V případě potřeby se na nás obraťte prostřednictvím emailu: [email protected] nebo telefonu: +420 605 173 709, +420 604 335 967

Podmínky ochrany osobních údajů