DKP Design s.r.o. - kuchyňské linky, vestavěné skříně, atypický nábytek
Jsme český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a atypického nábytku na míru. V současné době se zvyšují požadavky na optimální využití prostoru, funkčnost zařízení a vybavení. Není opomíjena ani útulnost. Kuchyň je velmi často spojována s jídelnou nebo obývacím pokojem. Jedná se tedy o neoddělitelné pojmy – optimální využití prostoru, funkčnost a estetičnost.Vestavné skříně umožňují praktické a maximální využití prostoru. Jsme připraveni navrhnout, vyrobit, dovézt a na místě provést montáž vestavné skříně pro maximální využití prostoru s tou nejvyšší možnou funkčností. Pro celkovou využitelnost prostoru můžeme nabídnout výrobu atypického nábytku - oddělovacích stěn, obývacích stěn a jiného i náročnějšího atypického nábytku.
 
 
 

Jsme český výrobce kuchyňských linek, vestavěných skříní a atypického nábytku na míru.

Zaměřujeme se především na soukromé subjekty.

Přicházíme s nabídkou, nabízející optimální řešení pro obě strany – zákazníka i výrobce.

Nepotřebujeme zprostředkovaný kontakt. Reprezentativní kanceláře kuchyňských studií, zbytečný personál a náklady s tím vším spojené. Osobním kontaktem se zákazníkem nepoměrně zvýšíme možnost okamžitého reagování na vznesené požadavky. Toto řešení je také daleko pružnější pro obě strany v případě změn. Zákazník má možnost vstoupit okamžitě do kontaktu s výrobcem, pokud má dodatečný požadavek na změnu, upřesnění či rozšíření svého požadavku. Výhodou pro nás je zase možnost okamžitého reagování na požadavky trhu. Zajímá nás, co zákazníci požadují, abychom mohli co nejrychleji reagovat. Sledujeme módní trendy, ale neopomíjíme ani klasiku, prostě se chceme držet hesla – náš zákazník náš pán.

Ušetříme čas, ale i finanční prostředky tím, že jsou režijní náklady snížené na minimum.

Realizace vašeho požadavku probíhá od návrhu, zaměření, vizualizace, kalkulace, výrobu až po odbornou montáž na místě a zapojení veškerých spotřebičů.

Veškerý nábytek nabízíme vyrobit z širokého spektra materiálů, což umožňuje vyjít vstříc cenovým představám klientů.

Jako součást dodávky kuchyní nabízíme zároveň dodání vámi vybraných elektrospotřebičů. I zde vám poradíme a zajistíme to nejoptimálnější řešení.

Zákazníkům nabízíme individuální přístup. Individuální přístup pro každého zákazníka znamená spolupráci od návrhu, zaměření, konzultaci, až po odbornou montáž a zapojení elektrospotřebičů.

Při výrobě nábytku se zaměřujeme především na praktické využití prostoru a kvalitu výrobku.

Uspokojíme i ty nejnáročnější klienty.

Naším cílem je spokojený zákazník. Pak můžeme být spokojeni i my.

Spokojený zákazník je pro nás tou nejlepší reklamou.

Zaujali jsme vaši pozornost? Tak pokračujte na stránky, které vás zajímají.

Děkujeme za návštěvu našich stránek a těšíme se na přímý kontakt.

 
 

© 2010 DKP Design s.r.o., realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODElina (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem DKP Design s.r.o., jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.

V případě potřeby se na nás obraťte prostřednictvím emailu: [email protected] nebo telefonu: +420 605 173 709, +420 604 335 967

Podmínky ochrany osobních údajů